SHOW TIME music production GRZEGORZ STRÓŻNIAK +48 601 71 50 71 grzegorz@lombard.pl Ponzań 60 - 175 ul. Stokrotkowa 47 NIP 779-123-93-32

NASZE UTWORY

PRZEŻYJ TO SAM * SZKLANA POGODA * MUSICAL * DEJA'VU - TO JUŻ BYŁO * PATRZ! PATRZ! * NASZ OSTATNI TANIEC * BYE, BYE JIMMI * ANKA * DWA SŁOWA, DWA ŚWIATY * DIAMENTOWA KULA * WIRTUALNE SPOTKANIA * SZARA ULICA * WHY ARE YOU CRYING * KRYSZTAŁOWA * POD SKÓRĄ * FOOTBALL FANS * MOJA EDUKACJA * ADRIATYK - OCEAN GORĄCY * SŁOWA NA MURZE * KTO MI ZAPŁACI ZA ŁZY * ANATOMIA - JA PŁYNĘ *
ŻYCZĘ CI MIŁEGO DNIA * IT'S NOT TO LATE * MAM DOŚĆ * ANKA * FEEL LIKE ANGEL * WSTĘGA MIBIUSA * SZARA MAŚĆ * MACHINA MYŚLI * PO CO - JESTEM DLA CIEBIE * KREACJE * SŁOWA CHORE OD SŁÓW * PODDAJĘ SIĘ UCZUCIOM * STAN GOTOWOŚCI... i wiele innych

OFERTA

Możliwość wykorzystania utworów w filmie, reklamie, spocie radiowym w nowym wykonaniu lub w wykonaniu zespołu LOMBARD

GRZEGORZ STRÓŻNIAK
+48 601 71 50
grzegorz@lombard.pl  

GRZEGORZ STRÓŻNIAK

kompozytor, muzyk, wokalista, aranżer, producent

Założyciel zespołu Lombard, lider, wokalista grający na instrumentach klawiszowych, syntezatorach od 1981 roku. Kompozytor wszystkich największych przebojów zespołu wśród nich nieśmiertelnego "Przeżyj to sam", utworów: "Szklana pogoda", "Kryształowa", "Adriatyk-ocean gorący", "Diamentowa kula", "Mam dość", "Dwa słowa, dwa światy", "Kreacje", "Słowa na murze", "Deja'vu - to już było", "Musical", "Życze Ci miłego dnia", kompozytor czterech musicali: "Łyżki i księżyc", "W krainie kłamczuchów", "Ujrzana we śnie Vasavadatta" i "Zęby" autorstwa Marka Koterskiego. Aranżer, producent muzyczny, wydawca, wizjoner. Muzyka jest jego wielką pasją. Jest człowiekiem wielkiego sukcu! Od ponad 30 lat na scenie. 

OFERTA:

 • KOMPOZYCJE NA ZAMÓWIENIE
 • MUZYKA FILMOWA
 • WYKORZYSTANIE UTWORÓW W REKLAMIE RADIOWEJ
 • WYKORZYSTANIE UTWORÓW W REKLAMIE TELEWIZYJNEJ
 • PRZYGOTOWANIE SPOTU RADIOWEGO
 • PRZYGOTOWANIE REKLAMY TELEWIZYJNEJ

MARTA CUGIER

autorka tekstów piosenek w języku polskim i angielskim, pisarka, poetka, wokalistka

Wszechstronna wokalistka: pop, rock, jazz, swing, blues, soul. Od 1999 roku wokalistka zespołu Lombard. Napisała teksty do dwóch autorskich płyt zespołu: "Deja'vu" i "ShowTime" wraz z Grzegorzem Stróżniakiem napisała scenariusz i wyreżyserowa spektakl multimedialny zespołu Lombard "W hołdzie Solidarności - drogi do wolności". Autorka biografii zespołu Lombard i Grzegorza Stróżniaka. 

OFERTA:

 • TEKSTY PIOSENEK 
 • TEKSTY REKLAM
 • TEKSTY SPOTÓW REKLAMOWYCH
 • UDZIELENIE GŁOSU DO REKLAMY, FILMU, ANIMACJI
 • SCENARIUSZE
 • KAMPANIE
 • SCENOGRAFIE

NASZE WYDAWNICTWA

LOMBARD ShowTime (CD Show Time Music Production 2012)

Płyta ShowTime zespołu Lombard to 11 przemyślanych utworów, które stanowią 11 kart z dziennika Lombardu.  To nowoczesny materiał, w którym zespół bawi się gatunkami muzycznymi, korzystając z możliwości współczesnej techniki. Lombard kolejny raz udowadnia, że muzyka nie ma dziś granic. Tu rock miesza się z popem, rapem, elementy ciężkiego grania z elektroniką, akustycznym brzmieniem gitary, kontrabasu czy  orkiestry smyczkowej. Lombard to jeden z nielicznych zespołów, który powstała w latach ’80, ale nie pozostał w tamtej epoce. Niezmiennie już od 30 lat za całokształt produkcji odpowiada Grzegorz Stróżniak, założyciel, lider, wokalista, klawiszowiec i menadżer zespołu. Wraz z niezwykle charyzmatyczną wokalistką i autorka  tekstów Martą Cugier, tworzą niepowtarzalny duet w życiu i na scenie, już od 13 lat. Od 5 lat w Lombardzie na gitarze gra - Daniel „Gola” Patalas, na basie Michał „Guma” Kwapisz, na perkusji Mirek Kamiński. Nad całością nagrań i zgrań czuwał kreatywny realizator i producent młodego pokolenia Mirosław Wdowczyk.

Teksty są częściowo w języku angielskim, jednak na tyle komunikatywnym , by każdy z łatwością zrozumiał co autor miał na myśli. Lombard porusza w nich tematykę społeczną „Why? – (Dlaczego)”, śpiewa o problemach współczesnego świata - „I say stop! (Wołam stop!)” - przeciwko wojnie, przemocy i terroryzmowi,  „Roads to freedom” o drogach do wolności, nie uciekając jednak od bardzo osobistych wyznań - „Szara ulica” o przemijającym czasie, opowiadający o miłości - „Feel like angel, o  życiu na scenie,  w Lombardzie - „Musical” i o polskim szołbiznesie - „Show - made in Poland”. „Życzę Ci miłego dnia” jest lekkim ukłonem w kierunku starych fanów Lombardu, jednak na tyle przemyślany, by nie być banalnym.

 W dwóch kompozycjach pojawiają się również goście. Autor tekstów, niepełnosprawny wokalista Marek Siwek, we wzruszającym „Pod skórą”.  Od 12 lat zespół Lombard występuje z nim w integracyjnym koncercie Symbioza . Raper Kebab, którego zespół poznał podczas koncertu w Zakładzie Karnym w Nowogardzie. W utworze „It is not to late” przestrzega On przed braniem narkotyków. Na koniec w ramach bonus traku znajduje się Football Fans hymn kibiców, który zespół nagrał na prośbę niepełnosprawnych fanów piłki nożnej.


OFERTA:

GALERIA PŁYT CD I DVD DO KTÓRYCH MAMY PRAWA JAKO WŁAŚCICIELE SŁOWNO-GRAFICZNEGO ZNAKU TOWAROWEGO LOMBARD. PRAWA WYKONAWCZE (Grzegorz Stróżniak i Marta Cugier), AUTORSKIE (Grzegorz Stróżniak i Marta Cugier) I WYDAWNICZE (LOMBARD CD - ShowTime, LOMBARD DVD - W hołdzie Solidarności, Lombard CD "20 LAT KONCERT - PRZEŻYJ TO SAM", LOMBARD CD "Afryka", Lombard 2x CD - "Gold".
KONTAKT


GRZEGORZ STRÓŻNIAK
+48 601 71 50 71

ADRES: SHOW TIME music production 
ul. Stokrotkowa 47 60-175 Poznań 779-123-93-32 ADRES KORESPONDENCYJNY: Kaliska 2 64-427 LEWICE

współpraca
Karolina Bialik - product manager 
+48 509 105 721
biuro@lombard.pl