SHOW TIME music production GRZEGORZ STRÓŻNIAK +48 601 71 50 71 grzegorz@lombard.pl Ponzań 60 - 175 ul. Stokrotkowa 47 NIP 779-123-93-32

SHOW TIME music production

Firmę SHOW TIME music production stworzyliśmy w 1999 roku by realizować nasze i wasze, najbardziej szalone pomysły i projekty. Udało nam się skupić wokół siebie grono kreatywnych pasjonatów, dlatego dziś po kilkunastu latach wspólnej pracy nie ma dla nas rzeczy nie do zrealizowania, a wszystko jesteśmy w stanie dopasować do Waszego budżetu, zachowując przy tym standardy profesjonalnej oprawy... Czasem liczy się po prostu ciekawy pomysł!
Współpracujemy z gronem wspaniałych: piosenkarzy, muzyków, konferansjerów, lektorów, tancerzy i aktorów, kompozytorów i aranżerów, realizatorów dżwieku, wizji i video, realizatorów sceny i świateł, scenografów i wizażystów, fotografików, kamerzystów, reżyserów, grafików komputerowych, plastyków, manadżerów kultury i sztuki, specjalistów od pr i reklamy, wydawców i promotorów. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się organizacją tras koncertowych, koncertów i evetów, agencajmi artystycznymi, koncertowymi, mangementami artystycznymi, agencjami reklamowymi i pr, firmami zajmującymi się techniką estradową, pirotechniką, multimediami, radiem, telewizją, wydawnictwami, dystrybutorami i publisherami... Dziś tak na prawdę nie ma rzeczy nie do zrealizowania, wszystko jest kwestią budżetu jaki chcesz na to przeznaczyć;)

Zapraszamy do współpracy
Marta Cugier i Grzegorz Stróżniak

POLECAMY LOMBARD - TRASA LATO 2014 i 2015
  • SYLWESTER 
  • plenery, eventy, kluby, sale koncertowe i teatry...

Zespół Lombard to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce od 1981 roku do dziś. Wylansował wiele znanych i lubianych przebojów takich jak: nieśmiertelne "Przeżyj to sam", "Szklana pogoda", "Śmierć dyskotece", "Nasz ostatni taniec", "Stan gotowości", "Taniec pingiwina na szkle", "Diamentowa kula", "Kto mi zapłaci za łzy", "Kryształowa", "Anka", "Adriatyk-ocean gorący", "Gołebi puch", Mam dość", "Deja'vu - to już", "Patrz! Patrz!","Musical", "Życzę Ci miłego dnia" czy "Foodball fans", które to utwory składają się na porywające, energetyczne koncerty dla wielu pokoleń polaków. Już od trzech dekad Lombard zachwyca swoją muzyką, poszerzając grono swoich fanów. Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce i na całym Świecie. Energetyczne, multimedialne show porywają publiczność do zabawy i wspólnego śpiewania, są doskonale przygotowana i zrealizowane przez profesjonalną ekipę realizatorów dźwięku, świateł, wizji. Lombard w swojej ofercie ma 4 projekty koncertowe:
  • LOMBARD SHOW
  • LOMBARD W HOŁDZIE SOLIDARNOŚCI DROGI DO WOLNOŚCI
  • LOMBARD SWING
  • LOMBARD CLUB
* więcej o projektach koncertowych w dziale LOMBARD OFERTA

WIĘCEJ NA: WWW.LOMBARD.PL

POLECAMY DJ JACOB
  • SYLWESTER
  • eventy, kluby, puby, imprezy okolicznościowe...


DJ Jacob czyli Jakub Stróżniak urodził się 20 sierpnia 1984 r. w Poznaniu. Swoją profesjonalną działalność rozpoczął w 2001 jako rezydent klubu Tropicana. Po wygranej w konkursie dj-skim objął rezydenturę w klubie XTC.  Przez kilka lat występował cyklicznie w Terminal Club z największymi gwiazdami sceny klubowej w Polsce i na Świecie. Rezydował także w klubach Malibu, Dom Vikingów, oraz Habana. Częste występy w Poznaniu i w Wielkopolsce sprawiły iż został zauważony i doceniony przez Agencję MSM Events, dzięki której występował na największych imprezach klubowych w Polsce m.in. Global Gathering czy Sensation White. Występy podczas trasy klubowej Pacha Comes to Poland na całym wybrzeżu, a także występ na Pacha Comes to Poznań rozpoczęły nowy rozdział w życiu zawodowym Jakuba. Zdobyte doświadczenie oraz wielka pasja jaką jest dla niego muzyka pozwoliły mu otworzyć się również na inne gatunki muzyczne: rock'n'roll, swing, jazz, pop, r&b, rock, disco, dance, house. Ważną częścią muzycznych spotkań z DJ Jacob są niezapomniane hity lat '60, '70, '80 i '90... co sprawia, że do granej przez niego muzyki wspaniale bawią się wszystkie pokolenia! 


WIĘCEJ NA: WWW.DJJACOB.PL

POLECAMY
  • elektrycznie rozkładane ekrany 3x4 m Kauber i rzutniki multimedialne SANYO PLC XF1000
  • zestaw estradowy MACKIE

Posiadamy:

3 profesjonalne rzutniki SANYO 12 000 ANSI LUM z obiektywami szerokokatnymi LNS W03 - czyli najwiekszy obraz z najmniejszej odległości!!!
3 profesjonalne elektrycznie rozkładane ekrany 3X4 m

Idealne na koncerty plenerowe, imprezy firmowe, eventy, stoiska targowe, prezentacje, kino letnie, kino plenerowe !!! 

CENA WYNAJMU (jeden ekran + rzutnik) wraz z obsługą - 1500 zł brutto

Zestaw estradowy MACKIE: nagłośnienie i światła, który jest w stanie obsłużyć imprezę do 300 osób, klub, kameralny koncert, imprezę okolicznościową, DJ! 

CENA WYNAJMU wraz z obsługą - do uzgodnienia!


KONTAKT
GRZEGORZ STRÓŻNIAK
+48 601 71 50 71

KONTAKT


GRZEGORZ STRÓŻNIAK
+48 601 71 50 71

ADRES: SHOW TIME music production 
ul. Stokrotkowa 47 60-175 Poznań 779-123-93-32 ADRES KORESPONDENCYJNY: Kaliska 2 64-427 LEWICE

współpraca
Karolina Bialik - product manager 
+48 509 105 721
biuro@lombard.pl